Zwroty i reklamacje

 


Zwroty i reklamacje


 

  • W przypadku, gdy produkt nie spełnia Twoich oczekiwać, pamiętaj, że zgodnie z obowiązującym prawem, masz 14 dni na zwrot, licząc od dnia otrzymania Towaru a dodatkowo w naszym sklepie pink×pillow, zwrotu dokonasz za darmo.
  • Jeśli chcesz dokonać zwrotu, bądź zgłosić reklamację produktu, prosimy o wcześniejszy kontakt. Pomożemy Ci przejść przez ten proces jak najszybciej.

*Prawo zwrotu nie dotyczy produktów wykonanych na życzenie klienta tj. Towaru wyprodukowanego według specyfikacji, na życzenie Klienta.

 

 


Instrukcja


 

W celu złożenia zwrotu/reklamacji postępuj zgodnie z poniższymi krokami:1. Formularz zwrotu/reklamacji


Wypełnij własnoręcznie stworzony formularz zwrotu/reklamacji i dołącz go do przesyłki. Dokument powinien zawierać następujące dane: imię i nazwisko, numer konta bankowego, na które ma zostać dokonany zwrot pieniędzy, adres e-mail lub numer telefonu, a także numer zamówienia oraz nazwę zgłaszanego produktu. Dodatkowo w przypadku reklamacji, należy podać przyczynę reklamacji oraz datę wystąpienia zgłaszanej wady.


2. Odesłanie produktu


Składając zwrot/reklamację prosimy o odesłanie produktu wraz ze wszystkimi jego akcesoriami, formularzem zwrotu/reklamacji oraz wydrukowaną kopią dokumentu zakupu (np.paragon/faktura).


3. Adres wysyłki


Przed wysyłką prosimy o kontakt, w celu uzyskania adresu do wysyłki, gdyż pink×pillow jest jedynie pośrednikiem i adres będzie się różnił w zależności od zamawianego produktu.
Dane kontaktowe znajdziesz

⇒ TU ⇐


4. Zwrot pieniędzy/Uznanie reklamacji


Po potwierdzeniu przez Rękodzielnika odbioru Twojej paczki zwrócimy Ci pieniądze na konto, w przeciągu 10 dni roboczych. W przypadku uznania Twojej reklamacji zwrócimy Ci nowy lub naprawiony Towar w przeciągu 14 dni roboczych.

 

 


Uszkodzona przesyłka


 

W przypadku uszkodzenia przesyłki przez firmę dostawczą prosimy o prawidłowe sporządzenie protokołu szkody oraz o sfotografowanie uszkodzonej przesyłki.

 

Zwrot i reklamacja w sklepie pink×pillow
 
Płatności Shoper

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl