Logo Sklepu pinkpillow.com.pl

Prawdziwe Rękodzieło

z Polski

   Menu

SPRAWDŹ NASZEGO BLOGA

Witamy, poznaj nas…

To miejsce tworzy wiele osób, ale zacznijmy może po kolei…


To ja Milena. Sklep z dekoracjami handmade pink×pillow

Milena, czyli założycielka, pomysłodawczyni i osoba mająca niebagatelny wpływ na wygląd tego sklepu, dostępne w nim przedmioty oraz wiele innych aspektów. Sklep na samym początku prezentował jedynie plecione poduszki, które tworzyła sama Milena. Choć poduszki nie są już dostępne w sprzedaży, to niewątpliwie były zapalnikiem do powstania tego miejsca, poznania wielu rękodzielników oraz społeczności rękodzielniczej.

Milena na co dzień zajmuje się grafiką oraz interesuje się fotografią. Jako dziecko lubiła przyglądać się szyjącej lub dziergającej na drutach babci a później również mamie robiącej na szydełku, wtedy zapewne nie podejrzewała, że sama będzie współtworzyć sklep z rękodziełem.


To ja Mateusz. Sklep z dekoracjami handmade pink×pillow

Mateusz, czyli współzałożyciel sklepu i jego właściciel. Z Mileną łączy go nie tylko to miejsce, ale również wzajemna miłość. To Mateusz na co dzień obsługuje i prowadzi sklep — dba między innymi o realizację zamówień, wysyłkę oraz wszelkie aspekty techniczne.

Wykształcenie informatyczne z pewnością jest pomocne przy prowadzeniu sklepu internetowego. W jego rodzinie handel to już tradycja najpierw dziadek prowadził nieduży sklepik, później jego rodzice. Choć on sam nie podejrzewał, że kiedykolwiek będzie miał coś wspólnego ze sprzedażą, to w dzieciństwie lubił przesiadywać u mamy w sklepie i jej pomagać.


Rękodzielnicy

Bez nich to miejsce by nie istniało

Podczas tworzenia poduszek Milena udzielała się w grupach rękodzielniczych, gdzie poznała wielu innych rękodzielników i tamtejszą społeczność. Zauważyła jak wiele pięknych, niespotykanych oraz unikalnych przedmiotów jest tworzonych przez tych ludzi. Rękodzieło to nie tylko wytwór ludzkich rąk — zagłębiając się w temat, możesz dowiedzieć się, że za każdym rękodzielnikiem, a jednocześnie tworzonym przedmiotem stoi jakaś historia, niosąca za sobą indywidualne emocje. Patrząc na rękodzieło właśnie w ten sposób, zauważasz, że brak tu przypadku, czy mechaniczności, znanej z taśmowych produkcji. Za każdym projektem stoi osoba, która w codziennym życiu, pełnym obowiązków, znajduje odrobinę czasu, aby móc spełniać swoją pasję, a jednocześnie dzielić się nią, razem z innymi, w tym również z Tobą.


Piękne i wyjątkowe przedmioty, które znajdują się w tym sklepie to dzieło rękodzielników oraz małych pracowni. Razem tworzymy ten internetowy kącik z dekoracjami i ozdobami handmade.

Miło nam jest Ciebie tu gościć

Dekoracje handmade z sercem w sklepie pink×pillow
 

Kochasz rękodzieło ?

Zdobądź 5% rabatu na zakupy!

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z naszymi nowościami ❤

*Zapisując się do newslettera wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji dotyczących nowości zgodnie z Regulaminem i Polityką prywatności sklepu pink×pillow

Koszyk