SPRAWDŹ NASZEGO BLOGA

Stojaki oraz Zawieszki do Baby Gym

Baby Gym to inaczej stojak edukacyjny, który pozwala rozwijać dziecku jego zmysły oraz motorykę, już od pierwszych dni życia. Ważne przede wszystkim, aby żaden z elementów takiego stojaczka, nie zagrażał jego bezpieczeństwu. Poza aspektami bezpieczeństwa ważne są także takie kwestie jak chociażby odpowiednia kolorystyka oraz kształt elementów, które będą w stanie przyciągnąć wzrok oraz zainteresować dziecko.

Wzrok to jeden z 9 zmysłów. Co z rozwojem pozostałych?

Dostępne zawieszki wykonane są z miękkiego, przyjemnego materiału oraz wyposażone są w takie elementy sensoryczne jak: folia szeleszcząca, dzwoneczki, grzechotki, piszczałki oraz tasiemki. Wszystkie te elementy pozwalają dziecku rozwijać zmysł dotyku i słuchu. Zawieszki ponadto umieszczane są na odpowiedniej wysokości, aby dziecko miało do nich swobodny i bezpieczny dostęp, pozwalający rozwijać mu jego motorykę oraz propriocepcję.

Zobacz jak pięknie i kolorowo może rozwijać się maluszek.

 

Zawieszki do Baby Gym

Stojaczek -10% i Zawieszki do Baby Gym - Ozdoby z filcu - Zestaw

Stojaczek -10%  i Zawieszki do Baby Gym - Ozdoby z filcu - Zestaw

Stojaczek -10% i Zawieszki do Baby Gym - Ozdoby z filcu - Zestaw

Stojaczek edukacyjny wraz z ręcznie robionymi zawieszkami do niego. Do wyboru są 3 zestawy zawieszek, z których większość można spersonalizować kolorystycznie. Wszystkie ozdoby wykonywane są ręcznie przez naszą rękodzielniczkę z wełnianego filcu. Do zestawu można dołączyć stojaczek. Wysokość stojaczka: ok. 47 cm. Szerokość to: ok. 60 cm. W naszej ofercie dostępne są 3 różne wzory.

Dostępność: Duża ilość

Czas realizacji: do 14 dni roboczych

Cena: 125,00 zł
zestaw
Płatności Shoper

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl