Suszone kwiaty i trawy ozdobne

Suszone rośliny były wykorzystywane przez ludzi od tysięcy lat. Ludzie głównie doceniali ich właściwości lecznicze, higieniczne, spożywcze oraz terapeutyczne. Ich naturalne formy, zapachy oraz zachwycające kolory zostały również dostrzeżone przez osoby miłujące naturalne piękno. Suszone kwiaty i trawy zostały przeniesione na grunt dekoracyjny i ozdobny do wnętrz naszych przodków. Ostatnimi czasy widzimy jednak powrót tego trendu, który kojarzył nam się głównie z babcinymi domkami. Od tamtych czasów minęło jednak sporo czasu i zarówno technika suszenia jak również suszone rośliny przeszły długą drogę a suszone kwiaty i trawy z odległych krańców świata w naszych domach to już norma. W naszej ofercie posiadamy zarówno rośliny znane naszym babciom jak również te pochodzące z innych kontynentów. Posiadamy suszone kwiaty i trawy o różnych odmianach oraz pięknych żywych kolorach, które z powodzeniem będą zdobić wnętrze Twojego domu.

Suszone rośliny mogą być wykorzystywane jako samodzielna dekoracja, wspólna kompozycja z innymi kwiatami i trawami oraz jako ozdoba wianków, stołów, wiązanek ślubnych, aranżacji Komunijnych, fotograficznych i innych.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą kolorowych traw Dmuszka, Mozgi kanaryjskiej i innych suszonych roślin w niskiej cenie.

 

Płatności Shoper

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl