SPRAWDŹ NASZEGO BLOGA

Ozdobne Ramki na zdjęcia

Zdjęcia towarzyszą nam już od wielu lat. Ich magia zatrzymywania czasu, a tym samym ważnych dla nas chwil sprawia, że wspomnieniami możemy ciągle powracać do wydarzeń uchwyconych na fotografii. Choć technologia w ostatnich dziesięcioleciach poszła znacząco do przodu i zdjęcia mogą być robione w niemal nieograniczonej ilości, to ich magia nadal trwa i zdjęcia nadal pełnią w życiu każdego z nas ważną rolę, bo np. czym byłby Instagram bez zdjęć :D

Wiedząc jaką ważną rolę w życiu pełnią fotografie i jak wielu z nas lubi mieć ważne zdjęcia przy sobie, chcieliśmy zaprezentować Ci poniższą kolekcję zdobionych ramek na zdjęcia. Ramki do zdjęć zdobione są przez nasze rękodzielniczki za pomocą wysokiej jakości, trwałych i wytrzymałych materiałów, tak aby mogły służyć i cieszyć przez bardzo długi czas. Prezentowane ramki to świetna dekoracja komody lub biurka, a także wyjątkowy pomysł na prezent dla dzieci i nastolatków.

Poznaj naszą ofertę ozdobnych ramek do zdjęć

 

Ramki na zdjęcia

Zdobiona Ramka na zdjęcia - Różne Wzory

Zdobiona Ramka na zdjęcia - Różne Wzory

Zdobiona Ramka na zdjęcia - Różne Wzory

Ramki do zdjęć, ręcznie zdobione w słodkie wzory ciasteczek, czekoladek i innych słodkości. Ramki zdobione są przez naszą rękodzielniczkę za pomocą wysokiej jakości masy termoutwardzalnej FIMO. Do ramek pasują zdjęcia o formacie 10x15 cm. W naszej ofercie posiadamy takie wzory ozdobnych ramek jak: Wzór 1 - Różowa (Pionowa), Wzór 2 - Biała (Pozioma), Wzór 3 - Biała (Pionowa), Wzór 4 - Brązowa (Pozioma), Wzór 5 - Brązowa (Pionowa).

Dostępność: Duża ilość

Czas realizacji: do 7 dni roboczych

Cena: 67,00 zł
szt.
Płatności Shoper

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl