SPRAWDŹ NASZEGO BLOGA

Barwne dekoracje z żywicy

Poznajcie Julię i jej dekoracje wykonane z żywicy epoksydowej. Kreatywność i pomysłowość tej rękodzielniczki nie zna granic. Jak sama o sobie mówi "nie lubi stać w miejscu i stale chce się rozwijać", tworząc coraz to nowsze i piękniejsze projekty. Wśród jej produktów możemy znaleźć m.in.: patery, podkładki, zegary, szkatułki, półmiski, tace, a nawet zakładki do książek i grzebienie. Jak wyżej już wspomnieliśmy, Julia nie jednym nas jeszcze zaskoczy :)

Julia pochodzi z Ukrainy i tworzeniem swoich arcydzieł zajmuje się od 2020 roku. Powodem, dla którego zainteresowała się żywicą epoksydową, było zdjęcie drewnianego stołu zalanego w żywicy, które znalazła w internecie. Wrodzona ciekawość i kreatywność pozwoliły jej zagłębić się w proces tworzenia dekoracji oraz zdobyć wiedzę na temat żywicy epoksydowej. Tym też sposobem zaczęła sama tworzyć własne dekoracje (my jesteśmy niemalże zakochani w każdym jej produkcie).

Warto nadmienić, że Julia dba również o to, aby produkty wychodzące z jej pracowni były piękne, ale i użytkowe, przez co w przeciwieństwie do innych produktów z żywicy dostępnych na rynku, jej patery, tace i podkładki są odporne na wysokie temperatury do 110°C, a także są dopuszczone do kontaktu z żywnością - co uważamy za ogromną zaletę.

Witaj w barwnym świecie Julii.

 

Julka

Płatności Shoper

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl