Cześć, jestem Milena...

 


Cześć jestem Milena 🖐


 

To ja Milena. Sklep z dekoracjami handmade pink×pillow

Pomysł na plecione poduszki wziął się od mojej mamy, która godzinami dzierga na szydełku maskotki dla dzieci, chusty i inne piękne rzeczy. Pewnego dnia mama pokazała mi podstawy i tak zaczęła się moja przygoda z handmade. W moim mieszkaniu zaczęły pojawiać się dywany handmade, koszyki handmade, czapki i torebki handmade (oczywiście te wszystkie "handmade" to praca moich, bądź mojej mamy rąk).

W między czasie zakupiłam pierwszą w moim życiu maszynę do szycia firmy "Łucznik". Wtedy zaczęłam interesować się szyciem - te wszystkie ściegi, rodzaje szytych materiałów, stopki do szycia, akcesoria krawieckie, wszystko to, ku mojej radości zaczęło zaprzątać moją głowę. W tamtym też okresie pojawiły się modne na tamten czas "supłowe" poduszki. Zaciekawiona tematem zaczęłam sama je robić. Na początku domowymi sposobami, z czasem ulepszając technikę, znajdując odpowiednie materiały i wypełnienia poduszek oraz... przy okazji wzbudzając zainteresowanie mojej rodziny oraz bliskich.

Idąc za ciosem postanowiłam zrobić coś innego i nowego na rynku, czyli plecione poduszki (tu edukacja mamy z szydełkiem była strzałem w dziesiątkę). Zaczęłam przez dłuuuugi czas szukać tego idealnego materiału, przeszukując internet, hurtownie oraz producentów (przy okazji ucząc się i poznając te wszystkie rodzaje tkanin i dzianin). W końcu znajdując odpowiednie materiały postanowiłam działać. Początkowo pokazywałam moje poduszki na Instagramie, żeby sprawdzić jaki będzie ich odbiór oraz czy w ogóle wzbudzą jakiekolwiek zainteresowanie. Po masie pozytywnych opinii, wiadomości i serduszek, postanowiłam iść za ciosem - i tak oto jestem tu , spełniając jedno z moich dziecięcych marzeń, jakim jest własny sklep :)

A dalej? Dalej historia dzieje się tu i teraz.

 

Milena Kowalska, czyli pink×pillow

Dekoracje handmade z sercem w sklepie pink×pillow
Płatności Shoper

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl