Cześć, jestem Milena...

 


Cześć jestem Milena 🖐


 

To ja Milena. Sklep z dekoracjami handmade pink×pillow

Wszystko zaczęło się od plecionych poduszek, którymi byłam po prostu zafascynowana. Choć nigdy mnie nie ciągnęło do dziergania czy szycia, to temat nie był mi obcy, bo moja mama czy babcia lubiły w wolnym czasie zajmować się tego typu zajęciami, a ja jako dziecko lubiłam przyglądać się ich żmudnej pracy.

Po pewnym czasie przyszedł chyba i czas na mnie, bo tak jak kiedyś mnie to nie kręciło wcale, tak teraz tematyka szycia zaczęła pochłaniać mnie całą, do tego stopnia, że godzinami potrafię przeszukiwać internet w poszukiwaniu odpowiednich ściegów czy nowych technik szycia. Sporo dały również cenne lekcje mamy i... dziecinne podglądanie szyjącej babci.

 

 

To są moje plecione poduszki. Sklep z dekoracjami handmade pink×pillow

Wracając do plecionych poduszek, zaciekawiona tym tematem, zaczęłam sama szukać informacji jak je robić, z jakich materiałów szyć, czym wypychać itd. Po kilku nie udanych próbach, poduszki zaczęły nabierać profesjonalnych kształtów, a ja byłam coraz bardziej z nich dumna. Z nich, no i oczywiście z siebie.

Pomysł chwycił i zaczęły interesować się poduszkami bliskie mi osoby a później również inni m.in. na moim Instagramie ( @pinkpillowpolska ). Po masie pozytywnych opinii, wiadomości i serduszek, postanowiłam iść za ciosem - i tak oto spełniając jedno z moich dziecięcych marzeń, stworzyłam swoje miejsce w internecie, dostępne pod adresem : pinkpillow.com.pl

 

 


To miejsce tworzą również inni rękodzielnicy


 

Udzielając się w grupach rękodzielniczych oraz coraz bardziej poznając tę społeczność, zauważyłam jak wiele pięknych, niespotykanych oraz unikalnych przedmiotów jest tworzonych przez tych ludzi. Zagłębiając się w temat, dowiadujesz się, że za każdym rękodzielnikiem, a jednocześnie tworzonym przedmiotem stoi jakaś historia, niosąca za sobą indywidualne emocje. Patrząc na rękodzieło właśnie w ten sposób, zauważasz, że brak tu przypadku, czy mechaniczności, znanej z taśmowych produkcji. Za każdym projektem stoi osoba, która w codziennym życiu, pełnym obowiązków, znajduje odrobinę czasu, aby móc spełniać swoją pasję, a jednocześnie dzielić się nią, razem z Tobą.

 

Piękne i wyjątkowe przedmioty, które znajdują się w tym sklepie to dzieło rękodzielników pochodzących z Polski. Razem tworzymy ten internetowy kącik z dekoracjami i ozdobami handmade, w których naprawdę można się zakochać.

 

 

Pamiętajmy, że w Polsce mamy tak wielu wspaniałych rękodzielników i zdolnych ludzi, że wystarczy tylko trochę się rozejrzeć, aby odkryć ich piękno.

 

Milena Kowalska, czyli pink×pillow

Dekoracje handmade z sercem w sklepie pink×pillow
Płatności Shoper

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl