Logo Sklepu pinkpillow.com.pl

– Różowy Blog –

Rękodzieło × Dekoracje × Porady

Kontakt / Współpraca

Interesuje Cię współpraca?

Recenzja Twojego produktu

Wpis sponsorowany

Podlinkowanie Twojej strony

A może masz inny pomysł?

 

Pióro - Grafika

Prowadzimy Bloga z tematyką rękodzieła, handmade, dekoracji oraz dodatków do domu i ogrodu. Skupiamy głównie damską część rękodzielniczego świata, ale nie tylko. Regularnie budujemy i powiększamy społeczność czytelników naszych wpisów. Poruszamy tematy rękodzielnicze oraz codzienne, które będą przydatne dla każdego, no bo symbole na metkach ubrań – chyba każdy z tym miał chociaż raz w życiu problem.

Statystyki - Grafika

A co ze statystykami? Jasne nie zapomnieliśmy o tym. Skontaktuj się z nami, a podeślemy Ci najaktualniejsze statystyki, gdyż cały czas rośniemy w siłę!

Masz pomysł - Grafika

Nie zamykamy się jedynie na współpracę dotyczącą wpisów sponsorowanych, linkowania oraz recenzji. Każdy pomysł z chęcią przeanalizujemy.

 

Zapraszamy do kontaktu!

O NAS

To my - Sklep pinkpillow.com.pl

Jesteśmy Milena i Mateusz

Prowadzimy Bloga oraz Platformę sprzedażową z Rękodziełem.

Na blogu rękodzielniczym, który aktualnie czytasz, znajdziesz sporo treści dotyczącej rękodzieła, nowych technik, jarmarków rękodzielniczych i warsztatów, a także porady nie tylko ze świata Handmade.

P.S. Nasze zdjęcie z Morskiego Oka

Kochasz rękodzieło ?

Zdobądź 5% rabatu na zakupy!

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z naszymi nowościami ❤

*Zapisując się do newslettera wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji dotyczących nowości zgodnie z Regulaminem i Polityką prywatności sklepu pink×pillow